• 195307
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол fabbygo JH-2384T

Димензии: 59x55x101cm
Состав: Метал, пластика, текстил

Клуб Цена
2190 ден. 2490 ден.

На залиха

SKU: 195307 Категории: , Ознаки: ,