• 176885
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол fabbygo C-3017

Димензии: 140x60x96cm
Состав: Метал,Текстил

Клуб Цена
1490 ден. 1990 ден.

На залиха

SKU: 176885 Категории: ,