• 17
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол fabbygo Bandung

Материјал: Бамбус
Димензии на стол: 68х86х87cm

Клуб Цена
5391 ден. 5990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176606 Категории: ,