• 156821
  • yellow
  • red
  • pinkkk
  • cream
  • pink
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол детски Sedia Премиум (Во Боја)

Димензии на производот: 43 x 38 x 56 cm
Тежина на производот: 1,5 kg

Клуб Цена
521 ден. 579 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156821 Категории: ,