• 199931
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стик правосмукалка PHILIPS FC6171/01

Моќност: 2000 W
Собирање на прашина во сад
TriActive Turbo четка
Батерија Li-Ion
Користење 50 мин

Клуб Цена
16599 ден. 16599 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 199931 Категории: ,