• 156007

Стик правосмукалка FUEGO STL001

Моќност:600W
Вмукувачка моќ:90W
Капацитет на садот:0,5L
Ниво на бучава:70dB

1599 ден.

Нема на залиха

SKU: 156007 Категорија: