• 98853
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стеги метални сет Praxis – 10 ком.

Материјал: Метал
бр. на стеги: 10
Големини: 5/8” – 2 стеги 8/4” – 2 стеги 3/4” – 2 стеги 1” – 2 стеги 1½” – 2 стеги

Клуб Цена
76 ден. 85 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 159876 Категории: ,