5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стаза за бања ICSC 191 (Сива)

Димензии:50x70cm
Боја:сива
Материјал:мемориска пена

Клуб Цена
759 ден. 799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169295 Категории: ,