5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стаза за бања ICSC 190 (Кафеава)

Димензии:50x70cm
Материјал:мемориска пена

Клуб Цена
455 ден. 479 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169289 Категории: ,