• 158964
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стаза за бања ICSC 188 (Сина)

Димензии:50х70cm
Материјал:Мемориска пена
Боја:сина

Клуб Цена
629 ден. 699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158964 Категории: ,