• 158959
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стаза за бања ICSC 186 (Крем)

Димензии:50х70cm
Материјал:Мемориска пена

Клуб Цена
719 ден. 799 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158959 Категории: ,