5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стаза за бања ICSC 183 (Црвена)

Димензии:50х70cm
Материјал:Мемориска пена
Боја:црвена

Клуб Цена
465 ден. 489 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158965 Категории: ,