• 191955
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Статива 03-371

Димензии на пакетот: 12×69,8x41cm
Тежина:6,87kg
Препорачана возраст: 3-6 години

Клуб Цена
1521 ден. 1690 ден.

На залиха

SKU: 191955 Категории: ,