• 186184
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Старт Спреј Фалкон 450ml

Усвојувајќи ја професионалната формула, овој производ може да помогне брзо и стабилно стартување на моторот
без загревање во студени или влажни временски услови (над -40 степени).
Поседува предности за лесна употреба,брз почеток, безопасен за моторот, без детонација и помала потрошувачка.
Овој производ е погоден за различни бензиски и дизел мотори во автомобили, камиони, моторни чамци и др.

Клуб Цена
179 ден. 199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186184 Категории: ,