5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стапчиња за ражниќ 250/1

250 стапчиња
Димензии:25cm
Материјал:бамбус

Клуб Цена
142 ден. 149 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039973 Категории: ,