• 198011
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стапчиња за под вода Intex 55504

Материјал: мек флексибилен материјал за безбедност
Тип на леќа: Двојна леќа
Димензија на продизводoт: 47x8x74cm
Тежина на пакување: 0.272kg
Возраст: 6+

Клуб Цена
269 ден. 299 ден.

На залиха

SKU: 198011 Категории: ,