• 179275
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сталажа за овошје МГ009 Хром

Сталажа на 3 нивоа со тркалца
Боја:хром

Клуб Цена
1520 ден. 1689 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179275 Категории: ,