5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сталажа fabbygo 5 полици (31х75х200cm)

Метална конструкција
Издржливост: до 90кг
Полици 5

Клуб Цена
4075 ден. 4289 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 014864 Категории: ,