15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сталажа fabbygo 43x93x200 4-Полици

Материјал:Метал
Димензии:43x93x200cm
4 полици

Клуб Цена
4309 ден. 5069 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 097998 Категории: ,