• 464
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сталажа fabbygo 4 полици (31х75х200cm)

Метална конструкција
Издржливост: до 75кг
Полици 4
1.5мм

Клуб Цена
3392 ден. 3769 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 037186 Категории: ,