21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стакло-керамички шпорет Favorit CC600WWF

Димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm
Стакло керамична плоча со 4 зони за готвење (2x145mm, 1x180mm, 1x180mm dual 120mm)
Волумен на рерна: 56 L
Турбо вентилатор
Енергетска класа: B

Клуб Цена
14219 ден. 17999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098128 Категории: ,