• 039519
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стаклена полица за бања ICA 2005

Димензии:25x25x0.6 cm

Клуб Цена
351 ден. 390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039519 Категории: ,