• 186857
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Средство за чистење KNAUF мер./гран.1L

За чистење на стари и нови површини
Отстранува нечистотија, лесни цементни дамки, цветања, масло, маснотии, стари средства за нега на подови и.т.н.
Се препорачува за сите видови природен камен и за полиран мермер
Средството за чистење мермер не содржи киселини ни растворувачи, не гори, има благо базично својство, многу е издашно и има пријатен мирис
ависно од видот на нечистотијата 1 литар е доволен за околу 5 до 20м2
За чистење на рапави површини – особено однадвор – се препорачува примена на Кнауф средството за чистење на цеметни дамки

Клуб Цена
656 ден. 729 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство