• 187528
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спреј за чистење клима Valvoline

Количина: 500 ml
Oснова: Раствор на тензид
Изглед: Бела пена
Мирис: Ментол
pH вредност: 10-11
Производител: Valvoline
Висококвалитетна пена за чистење на клима уредите во возилата.

Клуб Цена
521 ден. 579 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 187528 Категории: ,