• 187517
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спреј VAL ZINC SPRAY 0.5/1 SW

Количина: 500 ml
База: Епоксиден-естер
Боја: Сива
Отпорен на температура до 350 °C
Производител: Valvoline
Висококвалитетен цинк спреј за третирање на галванизиран и нетретиран челик. Спрејот брзо се суши и има добри пополнувачки карактеристики. Обезбедува ефикасна превенција од корозија и е отпорен на горива, хемикалии и вода.

Клуб Цена
755 ден. 839 ден.

На залиха

SKU: 187517 Категории: ,