• 166
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спојка 26,5мм (G 3/4″)

Спојка за црево:26,5 mm (G 3/4 “)

Овој приклучок на славината GARDENA овозможува прицврстување на цревото за градина до чешма. Лесно и удобно ракување благодарение на посебниот облик на конекторот.

Клуб Цена
122 ден. 135 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство