• 190005
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија за дрво D-07559

Дијаметар Ø: 8 mm
Вкупна должина: 450 mm
Работна должина: 380 mm
Производител: Makita
Спирална бургија за дрво D-07559 8x450mm.

Клуб Цена
458 ден. 509 ден.

На залиха

SKU: 190005 Категории: ,