• 189741
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија за дрво D-07353

Дијаметар Ø: 10 mm
Вкупна должина: 250 mm
Работна должина: 180 mm
Производител: Makita
Спирална бургија за дрво D-07353 10mm.

Клуб Цена
233 ден. 259 ден.

На залиха

SKU: 189741 Категории: ,