• 190042
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија за дрво D-07238

Дијаметар Ø: 6 mm
Вкупна должина: 200 mm
Работна должина: 130 mm
Производител: Makita
Спирална бургија за дрво D-07238 6x200mm.

Клуб Цена
179 ден. 199 ден.

На залиха

SKU: 190042 Категории: ,