• 190001
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија – дрво D-07428

Дијаметар Ø: 24 mm
Вкупна должина: 250 mm
Работна должина: 180 mm
Производител: Makita
Бургија за дрво D-07428 24x250mm.

Клуб Цена
518 ден. 575 ден.

На залиха

SKU: 190001 Категории: ,