• 190039
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија – дрво D-07412

Дијаметар Ø: 22 mm
Вкупна должина: 250 mm
Работна должина: 180 mm
Производител: Makita
Спирална бургија – дрво D-07412 22x250mm.

Клуб Цена
458 ден. 509 ден.

На залиха

SKU: 190039 Категории: ,