• 190010
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија – дрво D-07397

Дијаметар Ø: 18 mm
Вкупна должина: 250 mm
Работна должина: 180 mm
Производител: Makita
Спирална бургија – дрво D-07397 18x250mm

Клуб Цена
368 ден. 409 ден.

На залиха

SKU: 190010 Категории: ,