• 190019
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија – дрво D-07325

Дијаметар Ø: 24 mm
Вкупна должина: 200 mm
Работна должина: 130 mm
Производител: Makita
Спирална бургија – дрво D-07325 24x200mm.

Клуб Цена
449 ден. 499 ден.

На залиха

SKU: 190019 Категории: ,