5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Soundbar LG SJ2

2.1Ch
Моќност:160W
Wireless Subwoofer:100W
Optical Sound Sync
USB,Simplink
Bluetooth 4.0
Dolby Digital,LPCM
MP3,WMA

Клуб Цена
7599 ден. 7999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200146 Категории: ,