• 014318
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сообраќаен сет Praxis – EURO

Сообраќаен сет ЕУРО составен од: Безбедносен елек, Ракавици, Јаже за влечење, Гарнитура резервни сијалици, Кутија за прва помош, Рефлектен тријаголник, Противпожарен апарат

Клуб Цена
1295 ден. 1439 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство