• 006527
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

SONAX Полир и восок во сина боја

Полир во боја со природен Карнауба восок за сите стандардни и металик бои
Пигментите во боја ги покриваат малите гребаници
На обоените површини им дава моќен блесок и брилијантен висок сјај кој трае со месеци
Обезбедува извонредна долготрајна заштита
Чисти, полира и заштитува во една операција

Клуб Цена
314 ден. 349 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство