• 179799
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соларници 1/5 ЕК89-3

Сет од 4 декоративни дозери за сол,бибер,брашно и зачин

Клуб Цена
548 ден. 609 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179799 Категории: ,