• 176897
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соларна светилка fabbygo SP-6017

Димензии: 5.8×5.8×39.5cm
Лед светло

Клуб Цена
224 ден. 249 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176897 Категории: , Ознаки: ,