• 176704-scaled
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соларен колектор fabbygo 240L

Бојлер: 240 l
Отворен систем
Сонда
Комплет електроника PIONNER

Клуб Цена
21591 ден. 23990 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176705 Категории: , Ознака: