• 176704-scaled
19% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соларен колектор fabbygo 240L

Бојлер: 240 l
Отворен систем
Сонда
Комплет електроника PIONNER

Клуб Цена
21989 ден. 26990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176705 Категории: ,