• 299
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соларен колектор fabbygo 150 L

Бојлер: 150 литри
Отворен систем
Сонда
Комплет електрика

Клуб Цена
18441 ден. 20490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177324 Категории: ,