5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соковник рачен Remta 2377

Тежина: 6 кг
Направен е од материјал од не’рѓосувачки челик
Удобна и ефикасна можност за работа
Димензии на производот: 175x210x590 mm

Клуб Цена
3410 ден. 3590 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168272 Категории: ,