• 168272

Соковник рачен Remta 2377

Тежина: 6 кг
Направен е од материјал од не’рѓосувачки челик
Удобна и ефикасна можност за работа
Димензии на производот: 175x210x590 mm

3590 ден.

Нема на залиха

SKU: 168272 Категорија: