• 191091
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соковник PHILIPS HR1922/21

FiberBoost технологија
Моќност: 1200W
Уникатен дизајн
Лесно за чистење
XXL цевка
Дијаметар на цевката: 80мм
Должина на кабелот: 1m
Капацитет на пулпа: 2,1л
Капацитет тегла: 1L
Материјал на главното тело: метал
Број на поставки за брзина: 2

Клуб Цена
16700 ден. 18699 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 191091 Категории: ,