15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соковник PHILIPS HR1855/70

Моќност: 700W
1 брзина
drip stop
Сад за отпад: 2л
Големина на отвор:75 mm

Клуб Цена
7989 ден. 9399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168524 Категории: ,