• 188460
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соковник PHILIPS HR 1832/00

Моќност: 950W
Нивоa, степени на печење: 8
Режим на одмрзнување
Режим на загревање
High lift функција

Клуб Цена
5999 ден. 6599 ден.

Нема на залиха

SKU: 188460 Категории: ,