25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соковник gorenje JC805EII

Моќност на моторот (max): 800 W
Не’рѓосувачки челик
Филтер од фина мрежа
Можност да се стави цело овошје
Лесно чистење
Автоматско исфрлање на пулпа
On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Регулација на брзината
Број на брзини за лесно ракување: 2
Клуб Цена
3350 ден. 4490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085106 Категории: ,