• 163601

Соковник BEKO BKK2144Y

Моќност:800W
Капацитет:900ml
Брзини:2
Сад за отпадоци
Нерѓосувачко метално сито
Safety lock систем
Нелизгачка површина

5999 ден.

Нема на залиха

SKU: 163601 Категорија: