• 104
35% попуст
Заштеди со Клуб цена

Smart TV FUEGO 50ELU610 ANDT, 50″

50″(127cm)4K Ultra HD SMART LED TV
Резолуција:(3840х2160)
Surround sound
Netflix,Netflix4k
AndroidTV
Clear Resolution Enhancer
PAL,SECAM
HDMI,USB,RF,SCART
DVB-T2/C
Вграден Wi-Fi

Клуб Цена
15489 ден. 23999 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 165644 Категории: ,