10% попуст
Заштеди со Клуб цена

SMART TV FUEGO 43EL610 43″

Full HD TV Smart
Резолуција:1920×1080
60Hz CMP
AndroidTV
3xHDMI,2xUSB
DVB-T/C/T2
Вграден Wi-Fi

Клуб Цена
14399 ден. 15999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 164679 Категории: ,