5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Smart TV FOX 75″ 75DLE858

Тип на екран: LED
Дијагонала на екранот: 75 “(190,5 cm)
Резолуција: 4K Ultra HD
Дигитален тјунер: DVB-T / C / T2
Оперативен систем: Android 9.0
Димензии со држач: 1680 x 1030 x 300 mm
Тежина со држач: 24,35 kg
Боја: Сребрена

Клуб Цена
47490 ден. 49990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183262 Категории: , Ознаки: ,