21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Smart TV FOX 55″ 55WOS600A

55 “Директен LED телевизор со дијагонала со голем екран
Паметниот оперативен систем WebOS 5.0
Одлична PVR функција за снимање на вашата омилена содржина
Квалитет на звук Dolby Audio од 2 x 10 W
Резолуција на екранот: 3840 x 2160 px
Димензии (ШxВxД): Со држач: 124,5 x 81,2x 25,4 cm
Тежина: 12 kg

Клуб Цена
22989 ден. 28990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183260 Категории: ,